Dziś pokaz nowego DLC do Assassin’s Creed Valhalla. Oglądajcie razem z nami

Assassin's Creed Valhalla dostanie kolejne, niespodziewane nowości
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ubisoft organizuje dziś pokaz Assassin’s Creed Valhalla. W jego trakcie poznamy więcej informacji na temat przyszłości gry, w tym nadchodzące DLC.

Kolejny dodatek ma być olbrzymi i w głównej roli przedstawi nam nordycką mitologię.

Assassin’s Creed Valhalla – dziś pokaz DLC

Nie da się ukryć, że Assassin’s Creed Valhalla to niezwykle długo rozwijana przez Ubisoft gra. Fani regularnie dostają kolejną zawartość – darmowe przedmioty czy znacznie większe, fabularne DLC.

Dziś, czyli 13 grudnia 2021 roku o godzinie 18:00, Ubi organizuje specjalne wydarzenie transmitowane na żywo. Tym razem skupi się ono wyłącznie na omówieniu przyszłości AC Valhalla. Z nieoficjalnych, ale raczej prawdziwych informacji wiemy, że zobaczymy także kolejny, największy do tej pory dodatek fabularny. Transmisję możecie obejrzeć poniżej.

Jak pisaliśmy już wcześniej, najnowsze DLC zabierze nas rzekomo do kolejnej fantastycznej krainy wprost z nordyckiej mitologii. Tym razem będziemy walczyć także z potworami i fantastycznymi stworami. Więcej nieoficjalnych wieści znajdziecie w tym artykule.

Warto również podkreślić, iż twórcy nie spoczywają na laurach. Wedle jeszcze innych, ale również nieoficjalnych informacji, do gry zmierza jeszcze jeden dodatek, który ma potencjał na przekonanie do siebie jeszcze większej rzeczy fanów. Wszystko dlatego, iż twórcy „planują coś w stylu God of War„. Czyżby Eivor ruszył z toporem na bogów?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie