Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla – Orlog doczeka się fizycznego wydania

Mini-gierka z Assassin’s Creed Valhalla jest tak dobra, że otrzyma fizyczną wersję. Za wyprodukowanie Orloga odpowiedzialne będzie PureArts.

Najnowsza odsłona Assassin’s Creed to naprawdę świetna produkcja. Warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na fantastyczną kampanię fabularną, ale też dobrze zrealizowane aktywności poboczne, które umilają przemierzania świata gry. Poza zbieraniem skarbów i uczestniczeniem w pijackich pojedynkach, Ubisoft oddał do dyspozycji graczy ciekawą mini-gierkę.

Orlog to wikiński odpowiednik gry w kości, który jest naprawdę wciągający. Gracze zachwalają zabawę i wielu twierdzi, że spędzili w niej więcej czasu niż na eksploracji świata. Raczej nie ma tu mowy o fenomenie na miarę Gwinta, ale i tak jest nieźle.

Co ciekawe, Ubisoft zdaje sobie sprawę z sukcesu Orlog i zlecił firmie PureArts stworzenie fizycznej wersji gry. Nie poznaliśmy jeszcze daty wydania fizycznego Orlog i przewidywanej ceny, ale zapewne zostaną one podane niedługo.

PureArts stworzyło do tej pory szereg figurek dla Ubisoft, w tym z Assassin’s Creed i The Division. Pod względem jakości producent zbiera różne opinie i ma na swoim koncie zarówno bardzo udane projekty jak i nieco słabsze produkty.

Fizyczne wydanie Orlog będzie gratką nie tylko dla fanów Valhalli, ale też miłośników planszówek i gier z kośćmi w roli głównej. Zasady rozgrywki są dość proste i zabawa idealnie nada się na imprezy w kameralnym gronie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się