Assassin’s Creed Valhalla na nowych, klimatycznych zrzutach ekranu

0 komentarzy

W sieci pojawiły się nowe materiały z Assassin’s Creed Valhalla. Gra wygląda naprawdę świetnie i nie można odmówić jej wybornego klimatu.

Chyba każdy fan nordyckich klimatów czeka z ręką na pulsie na nową odsłonę Assassin’s Creed. Gra zabierze nas do świata wikińskich przygód i ma zagwarantować doświadczenie rodem z serialowych przygód Ragnara Lothbroka.

Poznaliśmy już nawet (całkiem wysokie) wymagania sprzętowe i pozostaje nam tylko czekać na listopadową premierę. Ubisoft coraz chętniej chwali się materiałami z gry i w sieci pojawiły się świeżutkie zrzuty ekranu z produkcji. Przedstawiają one kilka lokacji, sceny „imprez” i parę wartych uwagi smaczków.

Z pewnością w oczy rzuci się Wam ujęcie prezentujące walkę ze sporym, podobnym do wilka stworzeniem, które zdecydowanie nie pochodzi ze świata śmiertelników. Najpewniej jest to Garm, strażnik Helu, czyli znanej z mitologii nordyckiej krainy umarłych.

O tym, że w grze pojawią się wątki mitologiczne wiadomo właściwie od pierwszych zapowiedzi. Będą one miały postać nie tylko walk z mitycznymi kreaturami. Sama fabuła produkcji ma zawierać wątki związane z bóstwami, co nie powinno dziwić. Wiara była ważnym elementem życia wikingów i nic dziwnego, że Ubisoft postanowił sięgnąć po ten wątek.

Poza tym poniżej możecie rzucić okiem na resztę zrzutów, które prezentują się naprawdę efektownie. Będzie co zwiedzać, z czym się bić i na co patrzeć.

Jeśli jesteście ciekawi tego, jakie nowości przyniesie ze sobą Valhalla, to możecie o nich przeczytać w tym artykule.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się