Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla – nowa data premiery ucieszy wielu graczy

Firma Ubisoft zdecydowała się na dość nietypowe posunięcie. Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje na rynku nieco wcześniej, niż zakładały pierwotne plany wydawnicze.

Najnowsza odsłona serii Assassin’s Creed to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez graczy tytułów tego roku. Produkcja ma mieć premierę w dość intensywnym dla branży okresie, w którym pojawić się mają takie gry jak Cyberpunk 2077 czy Watch Dogs: Legion.

Assassin’s Creed Valhalla z nową datą premiery

Ubisoft opublikowało oświadczenie, w którym ogłasza przesunięcie premiery Assassin’s Creed Valhalla na 10 listopada, czyli o tydzień wcześniej niż, planowano. Oznacza to, że produkcja zadebiutuje wraz z nową generacją konsol Microsoftu.

 

Powodów takiej decyzji może być wiele, jednak najbardziej prawdopodobnym z nich jest wspomniany wcześniej ogrom dużych premier w listopadzie. Choć Assassin’s Creed Valhalla spotkało się z przychylnym podejściem ze strony fanów serii, to zapewne większość graczy w pierwszej kolejności sięgnie po wielokrotnie przekładanego Cyberpunka 2077.

Ogromne oczekiwania wobec tego tytułu stale podsycane przez twórców growych adaptacji przygód Geralta z Rivii mogą skutecznie odwrócić uwagę od Valhalli. Decyzja Ubisoft powinna mimo wszystko ucieszyć graczy, którzy zechcą zapoznać się z przygodą Eivor tak, aby zdążyć na premierę najnowszej gry CD PROJEKT RED bez większego pośpiechu.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się