Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla na nowym zwiastunie fabuły

Assassin’s Creed Valhalla otrzymało świeżutki zwiastun fabularny. Klimatyczny film przybliża graczom wikińską historię gry.

Choć nowa odsłona serii Assassin’s Creed nieco rozczarowuje graczy pozornym brakiem innowacji względem poprzednika, to jedno trzeba przyznać. Klimat gry prezentuje się o wiele mroczniej niż w Odyssey i możliwe, że seria zaczyna nieco zmieniać tor jazdy.

Pierwsze zapowiedzi gry ewidentnie zwiastowały inspirację przygodami serialowych Wikingów, a nowy zwiastun fabularny tylko je uwydatnia. Historia Eivor (lub Eivora, zależnie od wyboru gracza) zapowiada się na brutalną i szalenie intensywną przygodę.

Poniżej możecie zobaczyć nowiutki trailer fabularny, który przybliży wam historię gry, a także kilka najważniejszych postaci i lokacji, które przyjdzie nam odwiedzić. Te prezentują się z kolei całkiem różnorodnie. Ośnieżone fiordy przyjemnie kontrastują ze słoneczną Anglią.

Nie zabrakło też wypakowanych akcją przebitek z pojedynków, kilku płonących wiosek i urywków przesympatycznych, iście nordyckich libacji. Podsumowując, wikingowie pełną gębą!

Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje na rynku już 10 listopada, czyli wcześniej niż pierwotnie planowano. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X. Na PlayStation 5 zagramy dopiero 12 listopada z uwagi na późniejszą premierę konsoli.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się