Assassin's Creed Valhalla grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla – DLC w Irlandii i Paryżu. Plany rozwoju gry i darmowe dodatki

Ubisoft podzieliło się planami popremierowego rozwoju Assassin’s Creed Valhalla. Co ciekawe, gra otrzyma dodatki osadzone w Paryżu i Irlandii.

Seria Assassin’s Creed coraz bardziej zmierza w stronę gier traktowanych jako usługi. Zalążek tego mogliśmy zobaczyć przy okazji dwóch poprzednich odsłon – Odyssey i Origins. Wychodzi na to, że również Valhalla pójdzie w tym kierunku.

Ubisoft opublikowało swoje plany na rozwój gry po premierze. Produkcja otrzyma dwa duże dodatki, które zostaną osadzone w Paryżu i Irlandii. Na tym jednak nie koniec, bo dodatkowo w grze pojawi się ekskluzywna misja The Legend of Beowulf. Cała powyższa treść będzie dostępna w ramach płatnej przepustki sezonowej.

Co więcej, Assassin’s Creed Valhalla zaoferuje także rozłożoną na kilka sezonów, bezpłatną treść, która będzie stale dodawana do tytułu. W jej skład wejdą nowe tryby rozgrywki, świeże uzbrojenie, zadania i ulepszenia osady.

Assassin's Creed Valhalla rozwój gry
Plany rozwoju produkcji

Choć wielu graczy było przytłoczonych tym, ile treści oferowało Odyssey, to ciężko uznać to za wadę gry. Valhalla powinna postawić na jakość, a nie ilość i najwyraźniej Ubisoft idzie w tym kierunku.

Jakiś czas temu jeden z członków studia potwierdził, że mapa świata będzie w tym przypadku trochę większa względem tej osadzonej w Grecji, jednak sama gra raczej nie będzie dłuższa w kwestii rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się