Kolejna spora aktualizacja do Assassin’s Creed Valhalla dostępna do pobrania

Assassin's Creed Valhalla - Eivor z toporem
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Assassin’s Creed Valhalla dostało właśnie aktualizację 1.5.0.1. Ten przydługi numer reprezentuje zapewne finalny patch przed kolejnym, dużym dodatkiem.

Trzeba jednak przygotować sporo miejsca na dyskach komputerów.

Assassin’s Creed Valhalla w wersji 1.5.0.1

Ostatnio wydana nordycka część przygód asasynów jest ciągle rozwijana przez Ubisoft. Tytuł przeznaczony dla pojedynczego gracza udowadnia, iż nie potrzeba wcale trybu multiplayer, aby stworzyć grę-usługę. To dobra wiadomość, bo fani raczej nie powinni narzekać na nudę. W końcu już niedługo do produkcji trafi kolejne duże rozszerzenie, czyli Świt Ragnaroku.

Niedawno informowaliśmy o bardzo dużej łatce do gry, która miała przygotować „podstawkę” pod nowy dodatek. Ubisoft postanowił jednak wypuścić jeszcze jeden zestaw poprawek. I, jak na opis zmian, zajmuje naprawdę sporo miejsca na PC.

Wedle oficjalnej strony dewelopera, najnowszy patch do AC Valhalla „poprawia stabilność i wydajność gry”. No tak, wiem… niewiele, ale w sumie jesteśmy już do tego przyzwyczajeni. Szczególnie że potrzeba dość sporo wolnej przestrzeni dyskowej w wersji na PC (dla pozostałych platform potrzeba na szczęście o wiele mniej).

Rozmiar aktualizacji:

  • PC: 7.54 GB
  • Xbox Series X i S: 2.90 GB
  • Xbox One: 2.30 GB
  • PS5: 0.50 GB
  • PS4: 2.62 GB

Łatka dostępna jest już teraz na PS5. Wersja dla Xbox Series X, S, PC, PS4 i Xbox One ukazać się ma już dzisiaj, tj. 2 marca 2022 roku około godziny 13:00 czasu polskiego.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie