Jak to jest z tym hazardem w Assassin’s Creed Mirage? Ubisoft rozwiewa wątpliwości

Assassin's Creed Mirage wycieka. Oficjalny opis gry i wersja next-gen
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jakiś czas temu sieć obiegła wieść, że zapowiedziane niedawno Assassin’s Creed Mirage zawiera „prawdziwy hazard”. Ubisoft odniosło się do kontrowersyjnej wieści.

Wydawca potwierdza, że Mirage wciąż oczekuje na ocenę klasyfikacyjną i pojawiające się w sieci informacje nie są zgodne z prawdą. Mirage nie zawiera ani prawdziwego hazardu, ani płatnych skrzynek z losowymi przedmiotami. Oczywiście nie możemy wykluczyć, że w grze i tak pojawią się bliżej nieokreślone mikropłatności, choć nie jest to nic pewnego.

Po ogłoszeniu Assassin’s Creed Mirage, niektóre strony sklepów pokazały grę w przedsprzedaży z oceną klasyfikacyjną ESRB Adults Only.
Chociaż gra wciąż czeka na klasyfikację, chcemy zapewnić graczy, że w grze nie ma prawdziwego hazardu ani lootboxów.

– informuje Ubisoft

Warto przypomnieć, że poprzednie odsłony serii zawierały mikropłatności w postaci między innymi przedmiotów kosmetycznych i pakiety przedmiotów, które mogły mocno wpłynąć na rozgrywkę. W Assassin’s Creed Origins pojawiły się nawet lootboxy.

Assassin’s Creed Mirage to jedna z kilku nowych odsłon serii, w które zagramy w ciągu nadchodzących miesięcy i lat. Więcej informacji na temat przyszłości marki znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie