Adaptacja Uzumaki opóźniona, ale to dobra wiadomość. Junji Ito trafi na ekrany w lepszej formie

Anime Uzumaki znów opóźnione, ale to dobra wiadomość
Newsy Seriale

Potwierdzono, że anime Uzumaki zostało ponownie opóźnione. Adaptacja dzieła Junjiego Ito wymaga paru poprawek przed debiutem, a twórcy mają dobre uzasadnienie swojej decyzji.

Zespół odpowiedzialny za stworzenie adaptacji potwierdził, że premiera animowanego Uzumaki zostaje opóźniona, aby dostarczyć widzom bardzo dobry jakościowo produkt, który będzie wierny twórczości Junjiego Ito. Widowisko miało pierwotnie zadebiutować w październiku bieżącego roku.

Niestety, data premiery serii musi zostać ponownie opóźniona.
Aby odtworzyć jakość misternych projektów i szczegółowej kreski z klasycznej mangi pana Ito, dyrektor Nagahama i zespół produkcyjny poprosili o dodatkowy czas, aby odpowiednio odtworzyć arcydzieło Ito.
Chociaż chcielibyśmy jak najszybciej dostarczyć ten serial publiczności, nie chcemy narażać jego jakości poprzez dostarczenie miernego produktu końcowego. Jesteśmy w pełni zaangażowani w realizację tego dzieła na najwyższym poziomie. Podamy konkretną datę premiery, gdy będziemy pewni, że ta adaptacja jest tak dobra, jak wiemy, że może być.

– fragment ogłoszenia twórców serii

Choć powyższa wiadomość z pewnością zasmuciła mniej cierpliwych fanów, moim zdaniem to raczej pozytywne wieści. Przypominam, że wcześniejsze adaptacje dzieł Junjiego Ito były dość mizernej jakości, więc nic dziwnego, że twórcy anime Uzumaki chcą się przyłożyć. Cierpliwość popłaca.

Adaptację Uzumaki zapowiedziano jeszcze w 2019 roku. Oryginalna manga opowiada o mieszkańcach fikcyjnego miasta, którzy starają się przetrwać, kiedy ich na ich mieścinę spada bardzo niebezpieczna klątwa.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia