Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Among Us – nowa aktualizacja i plany twórców

Do Among Us trafiła wyczekiwana aktualizacja, która dodaje do gry sporo udogodnień. Dodatkowo twórcy podzielili się swoimi planami na rozwój gry.

Among Us to kolejny tegoroczny hit. Gra wciąż sprzedaje się doskonale i ciągle gości na szczytach list najpopularniejszych gier na Steam. Nic dziwnego, że malutkie studio Innersloth nieustannie pracuje nad nowymi aktualizacjami do swojej gry.

Twórcy udostępnili kolejną aktualizację, która wzbogaca kooperacyjną produkcję o kilka udogodnień:

  • Dodano opcję anonimowego głosowania. Po jej wybraniu, wszystkie głosy są oznaczone na szaro
  • Wprowadzono możliwość wyboru trybu wyświetlania Task Bar
  • Od teraz kabelki z jednego z typów zadań są dodatkowo oznaczone symbolami.
  • Wprowadzono przedmioty kosmetyczne do spotkań
  • Sabotowanie komunikacji na planecie MIRA dodatkowo kasuje pliki ochrony
  • Poprawiono kilka błędów

Na tym oczywiście nowości się nie skończą. Innersloth podzielili się z graczami swoimi planami na niedaleką przyszłość tytułu.

Po pierwsze, do gry trafią konta dla graczy. Pomoże to w walce z plagą oszustów, która ostatnio nawiedziła grę. Po drugie, twórcy pracują nad nową mapą. Innersloth twierdzą, że będzie ona większa od Polus, czyli największej dostępnej lokacji. Po trzecie, Among Us zostanie przetłumaczone na wiele nowych języków. Ich pełna lista zostanie ujawniona już wkrótce.

Plany są ambitne, a warto przy okazji wspomnieć, że twórcy pracują już nad kontynuacją. Choć hit Innersloth jest szalenie grywalny, to trzeba przyznać, że niektóre elementy tej produkcji są już dość archaiczne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się