Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Tagi:

Amazon wycofuje Crucible, bo strzelanka nie spodobała się graczom

Bezpłatna sieciowa strzelanka od Amazon Game Studios zadebiutowała pod koniec maja i bynajmniej nie okazała się sukcesem. Miesiąc po premierze twórcy postanowili wycofać grę z rynku.

Crucible trafiło do graczy 20 maja. Tytuł ze względu na przeciętną jakość nie cieszył się wielkim zainteresowaniem odbiorców (szczytem popularności było 10 tysięcy osób grających jednocześnie). Ostatecznie odpowiedzialne za grę Relentless Studios parę tygodni po premierze podjęło decyzję o wycofaniu swojego dzieła – strzelanka wróciła do fazy beta; twórcy będą ją podobno poprawiać.

Osoby, które chciałyby jeszcze przetestować produkcję, mają szansę ją pobrać tylko jeszcze do dzisiaj do godziny 18:00 polskiego czasu. Po tym terminie Crucible stanie się niedostępne dla nowych graczy; chęć sprawdzenia, jak ma się tytuł, będzie można zgłaszać poprzez stronę playcrucible.com.

Crucible to strzelanina z widokiem trzecioosobowym, w której gracze łączą się w zespoły, wykonując postawione przez twórców zadania i współpracując dla pokonania przeciwnej drużyny.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się