Aliens Fireteam Elite

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Oto wymagania sprzętowe Aliens: Fireteam Elite. Jaki komputer udźwignie Obcych?

Aliens: Fireteam Elite debiutuje już za moment. Jeśli jesteście ciekawi, czy wasz sprzęt poradzi sobie z produkcją, koniecznie sprawdźcie poniższe konfiguracje.

W marcu Cold Iron Studios zapowiedziało kooperacyjną strzelaninę na licencji marki Obcy. Od tego czasu poznaliśmy parę detali na temat tytułu. Jednak dopiero teraz twórcy dali nam znać o minimalnych i rekomendowanych wymaganiach sprzętowych Aliens: Fireteam Elite. Oto one:

Minimalne wymagania:
System: Windows 10
Procesor: AMD Athlon X4 950 / Intel i5-2500K
Pamięć RAM: 8 GB
Grafika: AMD R9 285 4GB / Nvidia GTX 760 4GB
Wersja DirectX: 11
Miejsce na dysku: 30 GB

Wymagania zalecane:
System: Windows 10
Procesor: AMD Ryzen 5 1600AF / Intel i5-7400
Pamięć RAM: 16 GB
Grafika: AMD RX 480 8GB / Nvidia GTX 1060 6GB
Wersja DirectX: 11
Miejsce na dysku: 30 GB

Aliens: Fireteam to strzelanka z widokiem TPP, w której jako przedstawiciel jednej z pięciu klas: Technician, Demolisher, Gunner, Doc i Recon – dołączymy do trzyosobowego zespołu żołnierzy i stawimy czoła hordom upierdliwych kosmitów.

Podobnie jak ma to miejsce w innych produkcjach z gatunku, oprócz mordowania przeciwników w Fireteam wykonamy też szereg ciekawych zadań. Natomiast w miarę postępu w rozgrywce rozwiniemy umiejętności postaci i ulepszymy jej wyposażenie.

Premiera Aliens: Fireteam Elite planowana jest na 24 sierpnia. Wtedy tytuł trafi na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się