Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Aktualizacja Red Dead Online i darmowy prezent dla graczy od Rockstar

Deweloperzy prezentują szczegóły nowego patcha. Aktualizacja Red Dead Online skupia się przede wszystkim na finansach, a skoro o kasie mowa, jest również darmowy prezencik do odebrania.

Sieciowy tryb do Red Dead Redemption 2, czyli Red Dead Online, doczekał się ważnych zmian w ekonomice gry. Zacznijmy jednak od tego, że Rockstar ma miły upominek dla osób, które choćby na chwilę zajrzały do RD Online. Jeśli testowaliście betę w poprzednich dniach lub choćby dzisiejszego poranka (do godz. 9:00 czasu polskiego), należy się Wam prezent w postaci 250 RDO$ i 15 sztabek złota. Trafi on do wszystkich zakwalifikowanych graczy do wtorku 14 grudnia.

Co do wspomnianej aktualizacji, jej celem jest stworzenie bardziej zbalansowanej, satysfakcjonującej i przyjemniejszej rozgrywki we wszystkich trybach i misjach.

Aktualizacja Red Dead Online – zmiany

  • Zwiększenie nagród w postaci gotówki i złota za różne zajęcia, w tym misje i wydarzenia trybu swobodnego, ponowne rozgrywanie misji z Krainy możliwości, serie konfrontacji i nie tylko.
  • Zmniejszenie cen większości modeli broni u rusznikarzy i w katalogu Wheeler, Rawson & Co. Gracze, którzy zdążyli już nabyć droższą broń, automatycznie otrzymają zwrot różnicy w cenie – począwszy od dzisiaj, oczekujcie stosownego powiadomienia przy następnym logowaniu do Red Dead Online Beta. Przekazanie zwrotów może potrwać do 10 grudnia.
  • Zmiana wartości wybranych skór, futer i ryb, a także otrzeźwiaczy dla konia i broszur.

Rockstar dodaje, że nadal będzie pracować nad balansowaniem i ulepszaniem Red Dead Online Beta. Wkrótce wydana zostanie również kolejna aktualizacja, która ma zlikwidować poważny błąd: Zdajemy sobie sprawę z potrzeby dalszych zmian zakomunikowanych przez społeczność i obecnie pracujemy nad naprawieniem błędów odpowiadających za wyrzucanie graczy z sesji. Zamierzamy rozwiązać ten problem już w przyszłym tygodniu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%