Aktualizacja PS5

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Aktualizacja PS5. Zmiany w nowej łatce do konsoli

Pojawiła się nowa aktualizacja PS5 z numerem 21.01-03.10.00. Sony ponownie ulepsza swój sprzęt i wprowadza niezbędne do prawidłowego działania konsoli poprawki.

Jeśli uruchamialiście dziś rano swoje PS5, z pewnością zauważyliście, że pojawiła się nowa łatka do oprogramowania. Sony wydało po cichu świeży patch, który usprawnia działanie konsoli.

Według listy zmian podanej przez producenta, aktualizacja PS5 21.01-03.10.00 poprawia ogólną wydajność systemu. Oznacza to, że Wasza konsola zadziała teraz nieco sprawniej.

Dodatkowo to całkiem możliwe, że Sony załatało w tajemnicy błędy wprowadzone przez ostatnią, dużą aktualizację. Ilość dodanych funkcji robiła wrażenie i zdziwiłbym się, gdyby przy okazji nie przemycono kilku mniejszych lub większych bugów. Niemniej w przypadku tego patcha nie ma co liczyć na większe nowości. To dość standardowa aktualizacja, która dba o działanie oprogramowania naszej konsoli.

Pobieranie łatki powinno rozpocząć się automatycznie. Kiedy już wszystkie pliki znajdą się na Waszej PS5, musicie uruchomić aktualizację z poziomu menu. Następnie konsola wyłączy się i włączy ponownie, a Wy znów będziecie mogli cieszyć się rozgrywką. Całość waży około 900 MB.

Jeśli napotkacie problem z aktualizacją, zerknijcie na stronę PlayStation i spróbujcie pobrać ją i zainstalować manualnie. Da się to zrobić przy pomocy zewnętrznego dysku USB i nie jest to specjalnie czasochłonne zajęcie.

Aktualizacja PS5 - 27 kwietnia 2021
Lista zmian wyświetlana przy instalacji aktualizacji oprogramowania konsoli
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się