Aktualizacja PS4. Nowe funkcje – Sony zaprasza do testowania

Japończycy szykują kolejny update swojej konsoli. Zanim jednak nowa aktualizacja PS4 zostanie udostępniona wszystkim graczom, sprawdzimy ją w ramach PlayStation Preview Program.

Niedawna aktualizacja PS4 przyniosła osławioną poprawę stabilności systemu, lecz Sony na tym nie poprzestaje i szykuje nowe funkcje dla obecnej generacji. Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się właśnie informacja, że już niedługo ruszą zapisy do programu Preview, w ramach którego przetestujemy ciekawe nowości.

Aktualizacja PS4 – zmiany w Party

Sony informuje, że testerzy będą mogli sprawdzić takie funkcje, jak:

  • Zwiększona maksymalna liczba uczestników Party z 8 do 16;
  • Poprawiona jakość dźwięku dla czatu głosowego;
  • Poprawiona łączność sieciowa.

Warto zaznaczyć, że testerzy nie będą mogli dołączyć do Party oraz używać Share Play z osobami, które nie należą do grupy testerów. Sony zaznacza jednak, że każdy tester otrzyma kod, który można wykorzystać na 20 różnych kontach, zatem będziemy mogli zaprosić znajomych do wspólnego sprawdzania nowości.

Ponadto amerykańscy testerzy będą mieli wcześniejszy dostęp do funkcji transkrypcji czatu, która będzie dostępna za pośrednictwem aplikacji Party oraz Drugi Ekran. Korzystając z tej funkcji,  możliwe będzie konwertowanie czatu głosowego na tekst w aplikacji Drugi Ekran. Będziemy mogli również wprowadzić tekst w aplikacji, a zostanie on przeczytany przez lektora uczestnikom Party. Ta funkcja będzie dostępna tylko w USA i tylko w języku angielskim.

Aktualizacja PS4

Jak tylko Sony odpali zapisy do PlayStation Preview Program, z pewnością damy Wam znać.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: