Aktualizacja PS4 6.02 już jest i powinna zakończyć problemy z tajemniczą wiadomością

Aktualizacja PS4 6.02 już jest i powinna zakończyć problemy z tajemniczą wiadomością
Newsy PS4

Sony publikuje nowy update systemu swojej konsoli. Aktualizacja PS4 6.02 jest najpewniej odpowiedzią na poważny błąd, z którym część graczy ostatnio się zmagała.

W sieci pojawiła się właśnie aktualizacja PS4 6.02 i choć według oficjalnego komunikatu Sony nic nie poprawia ani nie dodaje, można się domyślić, w jakim celu ją wypuszczono.

Aktualizacja PS4 6.02 – oficjalny komunikat

Na stronie internetowej PlayStation czytamy jedynie:

17 października 2018 r opublikowano aktualizację oprogramowania systemowego dla systemu PlayStation 4. Można jej użyć do zaktualizowania oprogramowania systemu do wersji 6.02.

Zawsze należy aktualizować system PS4 do najnowszej wersji oprogramowania systemu. Aktualizując je, uzyskasz dostęp do dodatkowych funkcji, poprawionej prostoty obsługi i wyższego poziomu zabezpieczeń.

Główne funkcje w wersji 6.02 oprogramowania systemu

  • Ta aktualizacja oprogramowania systemu poprawia ogólną wydajność systemu.

Co kryje się za nową aktualizacją?

Ostatnie dni to liczne zgłoszenia graczy o tajemniczej wiadomości, która powodowała problemy z PS4. Brytyjski oddział PlayStation wyjaśniał dwa dni temu na Twitterze, że problem został rozwiązany, lecz serwis VG247 otrzymał jednocześnie informację od Sony: Monitorujemy sytuację i planujemy aktualizację oprogramowania systemowego w celu rozwiązania tego problemu.

Stawiamy zatem na to, że aktualizacja PS4 6.02 właśnie wysłała problemy z tajemniczą wiadomością do krainy wiecznych łowów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie