Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Aktualizacja przedpremierowa World of Warcraft: Battle for Azeroth jest już dostępna

Nadszedł czas, by Przymierze i Horda rozpoczęły przygotowania do walki.

Aktualizacja przedpremierowa Battle for Azeroth obejmuje różnorodne zmiany funkcji i systemów gry, a przede wszystkim stanowi podwaliny do wprowadzenia najnowszego dodatku. Są to między innymi:

– Nowe wydarzenia na Teldrassilu i w Lordaeronie przed premierą nowego dodatku: Na przestrzeni ostatnich tygodni poprzedzających premierę Battle for Azeroth, która odbędzie się 14 sierpnia, nastąpi eskalacja konfliktu na ważnych strategicznie obszarach znajdujących się pod kontrolą Przymierza i Hordy. Gracze już niebawem doświadczą tych wydarzeń i wezmą udział w cyklu nowych misji fabularnych.

– Tryb wojny i aktualizacje gry PvP: Gracze mogą teraz włączać lub wyłączać tryb wojny w stolicach frakcji (Wichrogrodzie oraz Orgrimmarze) i dobrowolnie uczestniczyć w walkach PvP w otwartym świecie. Wprowadzono również szereg zmian do systemu talentów PvP oraz systemu Honoru.

– Społeczności: Gracze będą mogli tworzyć międzyserwerowe społeczności i do nich dołączać. Społeczności to nowy rodzaj grup społecznościowych, które ułatwią graczom poznawanie należących do tej samej frakcji osób o podobnych zainteresowaniach.

– Nowe opcje personalizacji postaci: Nowe opcje wyglądu orków i krwawych elfów są już dostępne u balwierzy w całym Azeroth.

– Aktualizacje klas i systemów: Zmiany dotyczące systemów gry oraz klas i specjalizacji postaci w Battle for Azeroth są już dostępne.

Ponadto gracze mogą teraz uzyskać dostęp do pełnej zawartości gry wraz z dodatkiem Legion – wystarczy jedynie, że wykupią abonament World of Warcraft. Nie ma wówczas potrzeby zakupu podstawowej gry. Ponadto wszyscy abonenci World of Warcraft otrzymali automatyczne ulepszenie kont do dodatku Legion bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%