Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Aktualizacja Overwatch 1.25 jest już dostępna

Spore zmiany w grze.

Blizzard po raz kolejny zaktualizowało jeden ze swoich flagowych tytułów. Tym razem padło na Overwatch. Właśnie dostępna jest najnowsza aktualizacja do gry o numerze 1.25. Co zmienia? Zerknijcie poniżej na listę.

Pochwały
– Kiedy gracze kończą mecz, mogą posłużyć się Pochwałami, aby wyróżnić członków swojej drużyny za dobrą grę zespołową, sportowe zachowanie lub inicjatywę. Przeciwników również można chwalić za sportowe zachowanie!
– Przyznawanie pochwał zapewnia dodatkowe punkty doświadczenia, a im więcej wyróżnień otrzyma się od innych graczy, tym bardziej rosnąć będzie poziom pochwał, maksymalnie do 5. Dodatkowo co jakiś czas gracze otrzymują nagrody, które przyznawane są w oparciu o poziom pochwał.

Wyszukiwanie ekip
– Gracze mogą korzystać z funkcji wyszukiwania ekip dostępnej w interfejsie gry, aby tworzyć własne grupy w oparciu o różne preferencje. Wybierajcie role, składy drużyn, wymagania dotyczące poziomu pochwał, a nawet łączcie się z innymi ekipami.

Profile kariery
– Wasz profil kariery posiada teraz ustawienia prywatności – Publiczny, Tylko znajomi lub Prywatny.

Nowa kategoria – Natarcie
– Role bohaterów Ataku i Obrony zostały połączone w jedną kategorię – Natarcie.

Zmiany balansu
– Zmieniająca rzeczywistość bohaterka, Symmetra, doczekała się jednej z większych przemian od premiery Overwatch, przechodząc do roli w Natarciu i zyskując zupełnie nowy atak podstawowy i alternatywny, dwie nowe zdolności i nową superzdolność.
– Mapa Kolonia księżycowa Horyzont przeszła zmiany projektowe obejmujące zarówno balans jak i wygląd – pojawiło się między innymi więcej osłon oraz fauny w sekcjach botanicznych!

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%