Twórcy wprowadzają dziwną zmianę. W tej grze wyłączycie niektóre sceny

Twórcy wprowadzają dziwną zmianę. W tej grze wyłączycie niektóre sceny
Newsy PC

Skąd taka decyzja?

Fat Dog Games, wydawca Inner Voices, zapowiedział, że udostępni aktualizację do gry na Steam Summer Sale. Gra zostanie zoptymalizowana, otrzyma także nową treść w postaci zagadek oraz nowych funkcjonalności rozgrywki.

Inner Voices to mroczna pierwszoosobowa gra przygodowa z elementami horroru. Gracz wciela się w postać John’a Blake’a, mężczyzny uwięzionego w ponurej krainie, pozbawionego wszelkich wspomnień o swoim życiu. Celem gracza jest przedzieranie się przez czyściec w poszukiwaniu prawdy o przeszłości głównego bohatera, w towarzystwie ciemnych mocy, które wpływają zarówno na John’a, jak i jego otoczenie. Gra toczy się w wiecznie zmieniającym się labiryncie, pełnym zagadek logicznych o różnych poziomach trudności. Ich rozwiązywanie, podejmowanie trudnych decyzji i podążanie za historią protagonisty, doprowadzi gracza do jednego z pięciu możliwych zakończeń.

Nowe funkcjonalności pozwalają graczom m. in. na wyłączenie jumpscare’ów w każdym momencie rozgrywki. Twórcy dodali także zupełnie nowe 'zagadki środowiskowe’ – krótkie zadania niezwiązane bezpośrednio z główną warstwą fabularną. Rozwiązanie ich wszystkich zaprowadzi gracza dalej, a także pozwoli odkryć zagadkę tajemniczego rytuału.

Inner Voices zostało znacznie usprawnione pod kątem technicznym. Gra jest teraz lepiej zoptymalizowana, bardziej stabilna, wyeliminowano także większość błędów graficznych. W przyszłym czasie będzie dalej aktualizowana, a już teraz możecie się z nią zapoznać na Steam Summer Sale, które rozpoczyna się 22 czerwca.

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie