Aktualizacja Death Stranding – ponownie wysłuchano graczy. Tym razem chodzi o BT

Kojima Productions słucha opinii graczy i udoskonala swoją grę. Aktualizacja 1.10, będąca kolejną odpowiedzią na sugestie fanów, pozwala wyłączyć cut-scenkę wyświetlaną podczas spotkania BT.

Firma Hideo Kojimy zajmuje się teraz przygotowywaniem pecetowej wersji Death Stranding, w międzyczasie wciąż udoskonalając tytuł na PS4. Aktualizacja opatrzona numerem 1.10 właśnie trafiła do gry – jest gotowa do pobrania i zainstalowania. Pliki są niewielkie, bo nie wprowadzają dużych zmian do programu. Pojawia się jednak istotna funkcja, dzięki której możemy wybrać, czy podczas spotkania BT ma zostać wyświetlony przerywnik filmowy. Wcześniej nie było takiej opcji, a teraz możemy w końcu wyłączyć powtarzającą się animację.

Fani najnowszej produkcji Hideo Kojimy najwyraźniej czekali z wytęsknieniem na taką opcję, bo w postach pod tweetem autora Death Stranding dziękują mu za jej dodanie, jednocześnie sugerując, co jeszcze będzie można zmienić lub ulepszyć. Jak wiadomo, zespół tworzący grę jest otwarty na prośby fanów i nie pozostawia ich uwag bez odpowiedzi – studio już niejednokrotnie tego dowiodło, przygotowując kolejne aktualizacje produkcji.

Death Stranding to pierwsza gra autorstwa prezesa Kojima Productions po jego odejściu z Konami w 2015. Tytuł zadebiutował na PS4 8 listopada 2019. Teraz trwają prace nad wersją DS na PC, która ma trafić do graczy w pierwszej połowie 2020.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: