Adriana Chechik powraca na Twitch w kiepskiej formie i kontrowersyjnym stroju

Adriana Chechik powraca na Twitch w kiepskiej formie i kontrowersyjnym stroju
Newsy

Po tym jak Adriana Chechik złamała kręgosłup w trakcie jednej z branżowych imprez, postanowiła znowu zacząć streamować.

Adriana Chechik, wcześniej aktorka filmów dla dorosłych, obecnie popularna streamerka na Twitchu, miesiąc temu złamała kręgosłup w trakcie imprezy TwitchCon. Upadek okazał się na tyle groźny, że Chechik pozostawała długo w szpitalu. Wróciła jednak już do domu, gdzie przechodzi dalszą rehabilitację, ale też jak widać postanowiła rzucić się w wir pracy.

Na jej kanale pojawiło się już kilka nagrań. Chechik ogrywała ostatnio chociaż God of War Ragnarok. Nie zabrakło też jednak osobistych materiałów, w których dzieliła się informacjami na temat swojego zdrowia.

Uwagę przykuwa z pewnością stelaż, który utrzymuje kręgosłup aktorki w odpowiedniej pozycji. Przy okazji powoduje, że strój streamerki z pewnością może wzbudzać kontrowersje i kto wie, czy nie skończy się niedługo banem. Czy w przypadku Adriany Twitch przymknie oko na to, jak wygląda streamerka? Zapewne okaże się niebawem. Wideo we wspomnianym stroju znajdziecie w tym miejscu.

Na innych materiałach streamerka pokazuje też rehabilitację, którą przechodzi w domu. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie