Activision chwali się rekordem w PlayStation Store

Jak twierdzi wydawca, takiego wyniku jeszcze nie było.

Activision podaje, że Destiny 2 pobiło rekord w PlayStation Store. Chodzi o największy wynik sprzedaży w pierwszym dniu premiery. Niestety nie wiemy o jaką dokładnie sprzedaż chodzi, bowiem wydawca mógł mieć na myśli zarówno kwestie związaną z liczbą egzemplarzy, jak i wartością sprzedaży. W przypadku pierwszej odsłony gry, mieliśmy bardzo podobny komunikat.

Dla przypomnienia dodamy, że Destiny 2 ukazało się już na PlayStation 4 oraz Xbox One, a 24 października zadebiutuje na PC. Niebawem na łamach naszego serwisu przeczytacie recenzję gry. Zachęcamy do regularnego czytania PlanetaGracza.pl!

W Destiny 2 gracz wciela się w tak zwanego “Strażnika”, jednego z wybrańców ludzkości. Wśród dostępnych modeli rozgrywki znalazła się kinowa kampania fabularna, która zaprowadzi każdego gracza w najbardziej okazałe zakątki wszechświata, by następnie spróbować sił w kooperacyjnych misjach typu Szturm. Gracze mogą również liczyć na dziesiątki zadań, przygód, brać udział w misjach zwiadowczych lub odkrywać sekrety Zaginionych Sektorów. Strażnicy mogą łączyć siły na wiele sposobów, aby zdominować szereg publicznych i heroicznych eventów rozsianych po całej grze.

 

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.