5 gier na PS4 za darmo już do pobrania. 3xUncharted, Podróż i Knack 2

5 gier na PS4 za darmo już do pobrania. 3xUncharted, Podróż i Knack 2
Gry za darmo Newsy Polecamy PS4

Sony odpaliło dzisiaj akcję rozdawnictwa gier w ramach akcji „zostań w domu”. Do zgarnięcia za darmo 3 odświeżone pierwsze części Uncharted, Podróż oraz (z odrobiną kombinowania) Knack 2.

Sony obiecało, że od 16 kwietnia będziemy mogli pobrać za darmo kilka gier na PS4. Słowa dotrzymano i kto chętny, może już zaglądać do PlayStation Store, by dodać do swojego konta Uncharted: The Nathan Drake Collection (tutaj mamy 3 pierwsze części słynnej serii od Naughty Dog) oraz artystyczne i naprawdę świetne Journey (Podróż).

Komu mało, może sięgnąć dodatkowo po darmowy egzemplarz Knack 2, który jest rozdawany zamiast kolekcji z Nathanem w Chinach oraz w Niemczech. Sprawa jest prosta – wystarczy założyć nowe konto PSN na region niemiecki i dodać Knack 2 do swojego konta. Można grać.

Warto wspomnieć, że nie musimy posiadać abonamentu PlayStation Plus, żeby otrzymać wspomniane gry za darmo. To osobna inicjatywa, niezwiązana z comiesięcznymi grami dla subskrybentów (a kto chce akurat kupić rok Plusa, tutaj najniższa cena – PS Plus na 12 miesięcy (Polska) w CD Keys za 179.99 zł). Kolejna dobra wiadomość jest taka, że kto przypisze omawiane w tym newsie gry do swojego konta, zachowa je na zawsze. Trzeba to jednak zrobić w określonym czasie, lecz tego mamy dużo – do 6 maja (do godziny 1:00 czasu polskiego).

Gry na PS4 za darmo:

To jak, korzystacie i dodajecie gry do swojego konta?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie