Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

30 sekund, które mają Was zachęcić do zakupu nowej konsoli Nintendo

Czy taki materiał wystarczy?

W sieci wylądował nowy materiał wideo prezentujący New Nintendo 2DS XL. To jednocześnie zwiastun premierowy przenośnej konsoli Nintendo, która ma być w sprzedaży od 28 lipca. Pozostały więc niecałe dwa tygodnie do debiutu.

Nintendo zachęca do zakupu sprzętu nie tylko przedstawiając samą konsolkę, ale też prezentując nowe gry jak Hey! Pikmin oraz Miitopia. Czy Waszym zdaniem te dwie nowe produkcje zachęcą Was do zakupu odświeżonej wersji leciwego już sprzętu? A może po prostu zakupicie New Nintendo 2DS XL, bo chcecie ograć gry, który już wyszły na rynek? Sprzęt można zamawiać w polskich sklepach w cenie 649 zł.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się