20 dni sklejania śmieci i popsutych zabawek. Powstał Xbox, przy którym PS5 może się schować

Przerobiony Xbox Series X w nietypowej formie
Newsy PC

Ludzka kreatywność nie zna granic, czego dowodem jest ta modyfikacja konsoli Xbox Series X.

Wygląd najnowszego sprzętu Microsoftu może jednym się podobać, a innym nie. Ja uważam, że jest Xbox Series X prezentuje się całkiem elegancko. Może i przypomina miejską popielniczkę, ale przynajmniej w industrialnym wnętrzu nieźle może współgrać z resztą mebli. Bardziej mi się też podoba od PlayStation 5.

Wygląda jednak na to, że innego zdania jest popularna youtuberka z kanału Nerdforge. Postawiła ona przerobić Xbox Series X na coś bardzo odjechanego. Jej pomysł na obudowę przypomina starą fabrykę. Ma jednak mnóstwo ciekawych detali. Rurki, różnego rodzaju podświetlenia, zdobienia i malowania.

Co jednak ciekawe, do zrobienia tej obudowy użyła śmieci oraz starych zabawek, także jak to się mówi “po taniości”. Sporo jednak tutaj jest jej wkładu pracy, bowiem spędziła aż 20 dni, aby to wszystko wykonać. Efekt możecie podziwiać na filmiku poniżej. Tak, ja podziwiam.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie