Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

2 kolejne gry za darmo w Epic Games Store ujawnione

Od kilkunastu godzin możemy pobierać za free w Epic Games Store tytuł o lataniu InnerSpace, a co czeka nas za tydzień?

Ostatnie godziny przyniosły ze sobą sporo świetnych wieści dla osób, które polują na darmowe granie. Możemy obecnie grać za darmo w The Division 2, są darmowe weekendy z Deep Rock Galactic i ARK: Survival Evolved, jest do zgarnięcia za darmo – i to na zawsze! – Black Desert Online Remastered, jest otwarta beta nowej strzelanki z helikopterami Comanche, no i wspomniane InnerSpace w Epic Games Store. Bez wydawania kasy można zatem nieźle zaszaleć, a za tydzień kontynuacja…

GoNNER i Offworld Trading Company za darmo od 5 marca

Kto odwiedzi Epic Games Store w dniach 5-12 marca, będzie mógł pobrać za darmo dwie kolejne tytuły.

GoNNER to piekielnie trudna, proceduralnie generowana platformówka ze zdobywaniem punktów i elementami gatunku roguelike. GoNNER to także historia przyjaźni między Ikkiem, Śmiercią i kosmicznym wielorybem o imieniu Sally.

Offworld Trading Company przenosi nas natomiast na czerwoną planetę. Mars został skolonizowany. Aby zapewnić mu rozwój, do inicjatywy zaproszono największe ziemskie korporacje. W strategii ekonomicznej stworzonej przez głównego projektanta gry Civilization IV, Sorena Johnsona, walka o rynek jest równie zaciekła co na polu bitwy.

Zerknijcie na trailery obu gier:


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się