Wiosenny patch do Battlefield 4 z datą premiery. Gun Master powraca!

Studio DICE poinformowało, że już jutro fani czwartego Battlefielda zatopią się w nowej zawartości. Zobaczcie, co dostaniemy.

26 maja wiosenny patch do Battlefield 4 debiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 3, PS4, X360 oraz Xbox One. W związku z tym możemy spodziewać się krótkiej przerwy (około godzinnej) w dostępie do serwerów. W tym czasie gra będzie aktualizowana.

Co dla nas przygotowano? Jak informowaliśmy już wcześniej, w grze pojawi się pięć nowych broni oraz zmiany w balansie i obrażeniach zadawanych przez poszczególne spluwy. Zadbano też o lepszą stabilność w rozrywkach online oraz wyeliminowano kilka błędów, które zgłaszali gracze.

Na koniec najlepsze – patch oznacza powrót trybu Gun Master, który możecie pamiętać jeszcze z poprzedniej odsłony serii. Dla reszty wytłumaczymy pokrótce, że w owym trybie wszyscy gracze zaczynają mecz z taką samą, słabiutką bronią. Zabijając przeciwników osiągamy kolejny poziom, a wraz z nim dostajemy lepszy oręż. Zobaczcie na ponizszym materiale, jak to wygląda.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet