Wiedźmin 3 – Krew i Wino. W podziemiach bez zmian

CD Projekt RED niechętnie dzieli się nowymi informacjami na temat DLC Krew i Wino.

Gracze oczywiście spekulują i snują domysły, jak będzie wyglądał dodatek. Polski deweloper natomiast nie zamierza puścić pary z ust i wieści o rozszerzeniu Krew i Wino dawkuje nam malutkimi kropelkami.

Ostatnio mogliśmy zobaczyć kilkusekundowy klip z dodatku, prezentujący fragment dialogu oraz piękny krajobraz, teraz Marcin Momot zdradza ciekawą informację dotyczącą podziemi, które odwiedzimy w nowej krainie Toussaint.

Jeden z fanów Geralta pisze na wiedźmińskim forum: Jak wiadomo z Sagi, tereny księstwa są pod spodem dziurawe niby szwajcarski ser przez system starożytnych sztolni, szybów kopalnianych, lochów, naturalnych pieczar. Skoro już w elfich ruinach dało się pomylić drogę, co dopiero tam… Nie wyobrażam sobie eksploracji podziemnej części Toussaint bez porządnej mapy. Pomyślicie nad osobną mapą dla podziemi?

System podziemi będzie funkcjonował na takiej samej zasadzie jak w Wiedźminie 3. Jeżeli chodzi o ich ilość to według mnie jest słuszna. Więcej na razie zdradzić nie mogę – odpowiada Marcin Momot.

Przedstawiciel polskiego studia odniósł się również do pytania, czy zobaczymy w DLC Krew i Wino zoomowalne mapy w ekwipunku. – Nic mi nie wiadomo na temat takowych – pisze Marcin Momot.

Waszym zdaniem osobne mapy dla rozbudowanych podziemi rzeczywiście by się przydały? Czekamy na Wasze komentarze!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 (KOMENTARZE) “Wiedźmin 3 – Krew i Wino. W podziemiach bez zmian

 • 1 kwietnia 2016 at 14:29
  Permalink

  Kiedy ta gra wyjdzie ??

  Reply
 • 1 kwietnia 2016 at 10:19
  Permalink

  Oczywiście, że lochy i podziemia muszą się pojawić. Geralt będąc w Toussaint zarabiał głównie oczyszczając piwnice winnic z różnego rodzaju potworów.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

64 Shares
Share64
+1
Tweet