Warface zaprasza do wnętrza wulkanu. Nowe wyzwanie już w grze

Do darmowej strzelanki sieciowej od Cryteka zawitało dzisiaj nowe, intensywne wyzwanie w trybie kooperacji – Earth Shaker.

W Operacji Specjalnej Earth Shaker gracze wspólnymi siłami będą musieli zdobyć bazę wroga, położoną wewnątrz wulkanu. W trakcie wspinaczki napotkają szereg przeciwności, w tym deszcz pocisków, spadający na nich z wieżyczek obronnych obiektu.

Każda z pięciu rodzajów wieżyczek stwarza wyjątkowe strategiczne zagrożenie, a powodzenie misji zależeć będzie od dobrej taktyki i pracy zespołowej. Obiekt dodatkowo ochraniają uzbrojone siły wroga, co czyni misję jeszcze bardziej wymagającą. Gracze będą musieli dać z siebie wszystko, aby zabezpieczyć miejsce po miejscu i przedostać się bliżej kryjówki Blackwood.

Ci, którym uda się przeżyć i dotrzeć na szczyt wulkanu, wkrótce przekonają się, że wpadli z deszczu pod rynnę, ponieważ na szczycie czeka na nich śmiertelnie niebezpieczny boss. Blackwood udowodni, że nie cofnie się przed niczym, aby obronić swoją bazę wewnątrz wulkanu, która kryje zaawansowany technologicznie system bezpieczeństwa Seismic Activity Generator.

Earth Shaker to najnowsza Operacja Specjalna w trybie kooperacji w Warface. Wcześniej do gry dodano Cybernetyczną Hordę oraz Rajd na Wieżę, a w międzyczasie mnóstwo nowej, zimowej zawartości.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

7 Shares
Share7
+1
Tweet