W Europie na PS Vitę pojawią się trzy gry znane z rynku japońskiego

Mieszkańcy naszego kontynentu będą mieć szanse wypróbować: Freedom Wars, Soul Sacrafice Delta oraz Oreshika: Tainted Bloddlines.

Freedom Wars to gra akcji, rozgrywająca się w realiach science-fiction w której istotną rolą pełni tryb multiplayer. W produkcji wcielimy się w osobę, która walczy o zasoby podejmując walkę z krwiożerczymi potworami, znanymi jako Abductors. Sporo elementów charakteryzujących tytuł zostało zaczerpniętych z cieszącej się dużą popularnością serii Monster Hunter. Gra pozwoli na współpracę maksymalnie 8 graczy.

Soul Sacrafice Delta przeniesie nas do mrocznego świata fantasy. Tytuł koncentruje się na prowadzeniu walk z hordami przeciwników. To co wyróżnia produkcję studia Marvelous Entertainment to niezwykle oryginalny, a zarazem ekstremalnie brutalny system stosowania magii. Aby rzucić określony czar będziemy bowiem zmuszeni do poświęcenia fragmentu naszego ciała…Czy widzieliście w jakiejś grze aby bohater wyrwał swój własny kręgosłup by wykorzystać go w roli miecza? Data premiery Soul Sacrifice Delta, która została ustalona na 14 maja.

Oreshika: Tainted Bloddlines jest ciekawą japońską grą RPG, opowiadająca historię japońskiego klanu, który został obłożoną klątwą. W rezultacie bohaterowie starzeją się 50 razy szybciej. Protagoniści zdecydują się więc podjąć nierówną walkę z demonami by odczarować urok. Twórcy inspirowali się japońską mitologią opracowując tytuł.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 (KOMENTARZ) w “W Europie na PS Vitę pojawią się trzy gry znane z rynku japońskiego

  • 16 kwietnia 2014 at 09:32
    Permalink

    Ta trzecia zapowiada się niezwykle intrygująco, muzyka piękna, ciekawa tylko jestem jak będzie wyglądać sama gra.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet