W Destiny lepiej zagrać na konsolach PlayStation? Tak, jeśli chcesz dostać…

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Nowy tytuł od Bungie Software nie będzie produkcją ekskluzywną na konsole Sony, ale wspomniany koncern robi wszystko, byśmy zagrali właśnie na jego sprzęcie.

Data premiery Destiny została ustalona na 9 września tego roku. Tego dnia strzelanka science-fiction pojawi się zarówno na konsolach od Microsoftu (Xbox 360, Xbox One), jak i na konkurencyjnych PlayStation 3 i PS4.

Sony kombinuje jak może, by przekonać graczy o wyższości edycji Destiny na swoje platformy. Co proponuje graczom? Dodatkową zawartość! Koncern właśnie zdradził, co wejdzie w skład ekskluzywnych dodatków na konsole PlayStation. Trzeba przyznać, że zapowiada się smakowicie.

Dostaniemy m.in. nowy tryb kooperacji dla trzech osób. Zabawa będzie miała miejsce w starożytnym drapaczu chmur nazwanym Dust Palace. Pojawi się tam nowy przeciwnik Psion Flayers. Ponadto dostaniemy mapę Exodus Blue do multi oraz egzotyczny karabin szturmowy Monte Carlo i ręczne działo Hawkmoon.

Poszczególne klasy postaci założą na siebie również nowe zbroje. Na deser otrzymamy bonusowe statki kosmiczne: Aurora Wake, Crypt Hammer oraz Outrageous Fortune.

Destiny – zobacz galerię z ekskluzywnej zawartości na PS3 i PlayStation 4

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

3 Shares
Share3
+1
Tweet