Tworzyli Wiedźmina 3, teraz robią Seven. Będzie parkour w RPG!

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Kilku weteranów z CD Projekt RED postanowiło podziałać na własną rękę. Założyli niezależne studio i ogłaszają, nad czym obecnie pracują.

Studio Fool’s Theory ujawniło projekt Seven. To gra RPG, widziana w rzucie izometrycznym. Tym, co może wydać się interesujące, to system parkour, dzięki któremu nasz bohater sprawnie pokona wszelkie przeszkody.

Twórcy zaznaczają, że Seven będzie inspirowane Thiefem, a odpalając tytuł wcielimy się w wędrowca, który samotnie przemierza wielkie imperium Vetrall. Gra przywita nas postapokaliptycznym klimatem, gdzie pod względem postępu ludzkość jest na poziomie średniowiecza. Mroczne wieki na szczęście mijają i zaczynamy odkrywać zapomnianą technologię.

Seven to również rozbudowana fabuła, stawiająca przed nami sporo moralnych wyborów oraz rozgałęzień. Tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 4 i jest tworzony z myślą o PC. Kiedy data premiery? Też chcielibyśmy wiedzieć.

Jeśli Fool’s Theory poda więcej szczegółów, na pewno o nich napiszemy. Poniżej możecie natomiast zobaczyć kilka grafik koncepcyjnych z gry.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

21 Shares
Share21
+1
Tweet