Twórcy przybliżają, czego możemy spodziewać się po multi Uncharted 4

Do premiery w marcu jeszcze dużo czasu, ale w końcu każda pora jest dobra, żeby zaostrzyć apetyt czekających na grę fanów, prawda?

Studio Naughty Dog udostępniło na YouTube trzy krótkie filmiki z multiplayerowej rozgrywki Uncharted 4, kusząc nowymi rozwiązaniami do starej, sprawdzonej formuły. Jeden z nich zawiera garść dość oczywistych porad (w końcu kto zapomina o przeładowaniu swojej broni?), a dwa pozostałe poświęcone są zaimplementowanym do czwórki ficzerom w postaci Mistycznych Reliktów oraz Pomagierów. Wszystkie możecie obejrzeć na dole newsa.

Relikty, zwane tutaj Mysticals, można kupić podczas meczu za wirtualną walutę zdobywaną za – rzecz jasna – zabijanie przeciwników i wykonywanie zadań. Wśród nich znajdziemy między innymi takie, które pozwolą wskrzesić dogorywających niedaleko nas sojuszników oraz takie, które wytworzą wokół nas bańkę spowalniającą ruchy wszystkich wrogów się w niej znajdujących. Ciekawą propozycją są też wspomniani pomagierzy, tzw. Sidekicks, których możemy sobie załatwić w ten sam sposób, co relikty. Są nimi sterowani przez sztuczną inteligencję żołnierze specjalizujący się w różnych dziedzinach. Znajdziemy tu więc i opancerzonych tanków ściągających na siebie wraży ogień, jak i skocznych Hunterów próbujących obezwładnić na chwilę innego gracza.

Uncharted 4: A Thief’s End zadebiutuje 18 marca 2016 roku na konsolach PlayStation 4. Oczywiście warto na ten tytuł czekać nawet, jeśli nie interesuje Was rozgrywka po sieci.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

19 Shares
Share19
+1
Tweet