Twórcy Battlefield 4 proszą o pomoc!

Battlefield-4Szwedzkie studio DICE planuje kilka usprawnień w swojej strzelance. Zanim zrobi pierwszy krok, chce poznać Twoją opinię.

Na jakie aktualizacje mogą liczyć fani Battlefielda? Panowie z DICE przyznają na oficjalnym blogu shootera, że pomysłów mają pod dostatkiem i wkrótce zaczną wypuszczać nowe łatki. – Potrzebujemy jednak pomocy w zaplanowaniu kolejnych kroków – piszą. Podpowiedzmy więc, na czym powinni się skupić.

Gracze mogą wyrazić swoją opinię na temat pięciu potencjalnych aktualizacji, które dotyczą broni oraz pojazdów. Mamy szansę zdecydować m.in. o tym, czy łodzie otrzymają lepszą obronę przeciwlotniczą, a niektóre działa większą siłę rażenia.

Battlefield 4 pokazuje swoje możliwości w trybie multi

 

Jeśli chcesz mieć wpływ na przyszłe aktualizacje shootera, wystarczy zagłosować w przygotowanej przez producenta gry ankiecie, zaznaczając odpowiedź TAK lub NIE. A może uważasz, że czwartemu Battlefieldowi niczego nie brakuje?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 (KOMENTARZ) w “Twórcy Battlefield 4 proszą o pomoc!

  • 26 stycznia 2014 at 11:08
    Permalink

    Z racji weekendu miałem zamiar trochę dłużej pograć. Niestety do połowy serwerów nie mogłem się dostać, cały czas rozłączało. A najgorsze było to jak po sesji w TDM gra się wyłączyła, dzięki czemu wszystkie PD poszły w p^$%$@…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet