Warning: mysql_query(): MySQL server has gone away in /home/users/robson/public_html/planetagracza.pl/wp-includes/wp-db.php on line 1879

Warning: mysql_query(): Error reading result set's header in /home/users/robson/public_html/planetagracza.pl/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Twórca parkour sprawdza Dying LightTwórca parkour sprawdza Dying Light

Techland do współpracy nad Dying Light zaprosił legendę parkour. Mamy filmik, który pokazuje jak doradza polskim twórcom.

David Belle to bez wątpienia najważniejsza postać dla wszystkich fanów parkour. Od wielu lat znany jest jako twórca tej dyscypliny. Zdarzyło mu się nawet z powodzeniem zagrać w kilku filmach, gdzie reżyserzy zainspirowani byli właśnie jego wyczynami na ulicy. Mowa o 13 Dzielnicy, czy Yamakasi.

Testowałem wiele tytułów z elementami parkour i dopiero tutaj znajduję tę swobodę, lekkość i zwinność. Czułem się jakbym znów miał 10 lat, nie mogłem się oderwać – opowiada w materiale Belle.

Poniżej możecie zobaczyć jak Daivd Belle wspierał zespół polskich projektantów z Techlandu. Sam miał też okazję nieco obcować z Dying Light i widać, że produkcja mu się spodobała.

Dying Light zadebiutuje już pod koniec miesiąca w naszym kraju. Czekacie na tę produkcję?

Dying Light i David Belle:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

11 Shares
Share11
+1
Tweet