Turtle Rock zmienia koncepcję odnośnie DLC do Evolve

W grze przyjdzie nam też szukać jaj w trybie Nest.

Początkowo były plany, że Evolve doczeka się płatnych DLC z mapami. Jednak Turtle Rock postanowiło nie wydawać ich za pieniądze. Twórcy bali się stracić graczy, gdy ci nie będą mogli grać ze znajomymi na niektórych lokacjach z dodatków.

Płatne będą natomiast DLC z nowymi potworami oraz postaciami. Nikt nie zostanie jednak wyrzucony z serwera za to, że nie kupił dodatkowej zawartości. Nie będzie więc najmniejszych problemów, by wziąć udział w starciu, gdzie wystąpią przeciwnicy z DLC i stanąć ramię w ramię z nowymi postaciami, które kupili inni gracze. Jednak dopóki nie zapłacimy, sami w nowych łowców się nie wcielimy.

Twórcy pokusili się o ujawnieniu informacji o nowym trybie – Nest. Jako łowcy będziemy musieli znaleźć i zniszczyć 6 losowo rozmieszczonych na mapie jaj. Rolą bestii jest oczywiście tych jaj pilnować, a nawet je wysiadywać. By zwiększyć swoje szanse zwycięstwa, po wysiedzeniu jaja wyklują się z niego nowe, mniejsze potworki. W ramach promocji gracze, którzy zakupią grę przed premierą, dostaną pierwsze monstrum nie ponosząc żadnych opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

1 Shares
Share1
+1
Tweet