Trylogia Uncharted odświeżona na PS4! Nadciąga Nathan Drake Collection [AKTUALIZACJA]

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Nowa odsłona przygód Drake’a została przeniesiona na przyszły rok. Widocznie Sony chce to wynagrodzić graczom w inny sposób. Zadowoleni?

[AKTUALIZACJA godz. 19.15]:

Sony potwierdziło właśnie, że trzy części Uncharted pojawią się w ramach specjalnej kolekcji na PlayStation 4. Pełna nazwa to Uncharted: The Nathan Drake Collection w skład której wchodzą: Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves i Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Wszystkie części mają działać w 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Sony podało też datę premiery. Kolekcja ukaże się 7 października tego roku. Przy okazji pokazany został także zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Interesującym dodatkiem do Uncharted: The Nathan Drake Collection będzie to, że gracze którzy zdecydują się na zakup kolekcji, otrzymają dostęp do sprawdzenia sieciowego trybu w Uncharted 4!

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]:

Plotki o możliwym odświeżeniu trylogii Uncharted na PS4 krążą po sieci już od jakiegoś czasu. Wygląda na to, że są one jak najbardziej prawdziwe.

Jeden z użytkowników NeoGAF wrzucił na forum banner reklamowy, który znalazł w mobilnej wersji amerykańskiego PS Store. Właśnie na nim możemy zobaczyć zapowiedź Uncharted: The Nathan Drake Collection. Powstało jednak pytanie – czy graficzka nie jest czasem podrobiona? Wrzucamy ją poniżej.

Neil Druckmann, czyli dyrektor kreatywny i scenarzysta serii Uncharted, odnosząc się do wycieku napisał na Twitterze: No cóż… kilka godzin za wcześnie. Chyba nie mamy zatem wątpliwości, że odświeżona trylogia Uncharted rzeczywiście zmierza na PlayStation 4, a banerek został przez przypadek (bądź celowo) opublikowany za szybko.

Mimo że informacja wydaje się niemal pewna, z otwarciem szampana musimy poczekać na oficjalny głos ze strony Sony bądź Naughty Dog.

Uncharted Nathan Drake Collection

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

35 Shares
Share35
+1
Tweet