Trailer Kick Ass 2 nie powala

Tytułowi zdaje się brakować dynamiki i widowiskowości.

Pierwsza odsłona nie zebrała zbyt dobrych opinii, średnia ocen na portalu Metacritic waha się w granicach 30%. Ciężko więc zebrać się na optymizm przyglądając się zwiastunowi od Freedom Factory Studios, który także nie prezentuje się najlepiej. Gra bazuje rzecz jasna na doskonale znanym filmie opowiadającym o grupie bohaterów podejmujących walkę z przestępcami, których hersztem jest The Mother Fu***r.

Produkcja reprezentuje gatunek chodzonych bijatyk, w latach 90 obecnych w nieomal każdym salonie gier arcade. Przemierzamy więc poziomy eksterminując szeregowych przeciwników i tocząc walki z wymagającym bossami. Poza siłą własnych pięści będziemy także mogli liczyć na walające się tu i ówdzie narzędzie służące do rozwałki (m.in. broń białą). Twórcy zapewniają, że system walki będzie zaawansowany a zarazem spektakularny, chociaż patrząc na poniższe wideo można mieć pewne wątpliwości.

Premiera gry została ustalona na dzień 2 maja, a pozycja ukaże się zarówno na PC jak i PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet