Trailer Cyberpunk 2077 odtworzony w Star Citizen

2 komentarze

Ciekawostka dla tych, którzy czekają na nowy tytuł od CD Projekt RED.

Cyberpunk 2077 to jeszcze odległa perspektywa i jedyny materiał z gry, który mogliśmy dotychczas obejrzeć, to naprawdę niezły trailer pokazany w 2013 roku. Pewnie znacie go na pamięć…

W sieci wylądowała tymczasem przeróbka owego filmiku, która pojawiła się na YouTube’owym kanale Star Citizen Polska. To próba odtworzenia zwiastuna Cyberpunk 2077 właśnie w świecie gry Star Citizen.

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę dobrze, zatem nie ma co zwlekać i klikać Play!

CD Projekt RED zapowiada Promised Land, a gracze oczekują wieści o Cyberpunk 2077

Promised Land to międzynarodowa konferencja, podczas której wykłady i warsztaty poprowadzi ponad 40 zaproszonych specjalistów z całego świata, którzy pracują przy największych produkcjach filmowych, grach i nie tylko.

Organizatorami Promised Land są twórcy serii gier o Wiedźminie, studio CD Projekt RED, oraz miasto Łódź i EC1 Łódź. Tegoroczna edycja imprezy zostanie zorganizowana w dniach 3-6 września 2017 roku. Jeśli chcecie kupić bilet oraz poznać więcej szczegółów na temat wydarzenia, zapraszamy na tę stronę.

Polski deweloper wrzucił na swój kanał YouTube zwiastun Promised Land (do obejrzenia poniżej), a gracze w komentarzach pod filmikiem piszą w zasadzie o jednym: Czy będzie coś o Cyberpunk 2077? Nie da się ukryć, że jest to jedna z najbardziej oczekiwanych obecnie produkcji, o której wiemy naprawdę niewiele.

Kto wie, może podczas Promised Land pojawią się jakieś grafiki koncepcyjne z Cyberpunk 2077. To by była dopiero niespodzianka!

CD Projekt wart więcej niż Capcom

CD Projekt ma powody do świętowania. Jak podaje serwis Strefainwestorów.pl, CD Projekt jest wart ponad 6 mld złotych. W zeszłym roku kurs akcji polskiego producenta wzrósł na GPW o 21%, teraz dobra passa jest kontynuowana. Jak zaznacza wymieniony serwis, CD Projekt jest wart więcej od producenta serii Resident Evil oraz Street Fighter czyli Capcomu, a także takich polskich potentatów jak Budimex, Energa, Tauron oraz Żywiec.

Ostatnie cztery kwartały były dla CD Projektu bardzo udane. Spółka wygenerowało około 600 mln złotych przychodu osiągając zysk 237 mln złotych. Z takim wynikiem, to nie tylko najwyżej wyceniana spółka technologiczna na GPW, ale jedna z najciekawszych propozycji dla inwestorów w ogóle.

Jak podaje Strefainwestorów.pl, polska spółka ma się bardzo dobrze, ale nadal sporo jej brakuje do światowej czołówki. Co prawda wyprzedziła Capcom, ale dla przykładu Activistion Blizzard wart jest ponad 120 mld złotych, a EA około 95 mld złotych.

Ciekawe, jak wartość polskiej firmy będzie się prezentować po premierze gry CyberPunk 2077. Data wydania gry nie została jeszcze ustalona. Do tego czasu jednak, CD Projekt nadal będzie eksploatować markę Wiedźmin, starając się zarabiać chociażby na grze karcianej GWINT.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się