The Elder Scrolls VI już powstaje i wiadomo, kiedy je zobaczymy

Bethesda ma inne plany przed wydaniem TES VI.

Pete Hines oraz Todd Howard – podczas rozmowy z serwisem IGN – odnieśli się do oczekiwanego przez wielu graczy The Elder Scrolls VI. Dobra wiadomość jest taka, że tytuł już powstaje, lecz znajduje się na naprawdę wczesnym stadium rozwoju. Zapewne chodzi o jakieś szkice oraz zarys fabuły i jeszcze daleka droga, zanim tytuł wejdzie na etap programowania.

Wiadomo jednak, kiedy The Elder Scrolls VI pojawi się na rynku. Bethesda zdradziła, że przed tą grą zobaczymy dwie inne produkcje i jak precyzuje Todd Howard, chodzi o wielkie tytuły pokroju Fallout 4 czy Skyrim. Oznacza to zatem, że upłynie jeszcze sporo czasu, zanim doczekamy się TES VI, choć kto wie, na jakim etapie produkcji znajdują się wspomniane dwie duże gry.

W międzyczasie można skupić się na zapowiedzianym podczas targów E3 2016 Skyrim Special Edition. To poprawiona wersja The Elder Scrolls V: Skyrim, która zostanie wydana na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Jest już data premiery, pierwsze szczegóły oraz trailer, które znajdziecie w tej wiadomości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 (KOMENTARZE) “The Elder Scrolls VI już powstaje i wiadomo, kiedy je zobaczymy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

129 Shares
Share129
+1
Tweet