Tajemniczy płyn wycieka z Xbox One?

Według graczy ciecz przypomina gęste, białe mleko. W sieci pojawiły się zdjęcia, a Microsoft odpowiada na zarzuty.

Wszystko rozpoczęło się od wpisu na oficjalnym forum Xbox’a: Z mojego sprzętu wycieka dziwny płyn! Według relacji gracza nie przeszkadza to w użytkowaniu konsoli, ale z oczywistych względów jest niepokojące.

Posiadacz przeciekającej konsoli umieścił na forum zdjęcia, by udowodnić, że usterka nie jest zmyślona. Szkoda, że fotki są marnej jakości, ale rzeczywiście widać na nich białe plamy, blisko odpowietrzników nowego Xbox’a One.

xbox one

Jeszcze tylko jedna osoba napisała na forum, że również spotkała się z tym problemem przy swojej konsoli. Inni spekulują, co może być przyczyną wycieku. Wersje są różne, od uszkodzonego kondensatora do nieszczelnego układu chłodzenia.

Serwis GameSpot poprosił giganta z Redmond o skomentowanie sytuacji. Odpowiedź dostał, ale sprowadza się ona do ogólnikowego stwierdzenia, że podobnych zgłoszeń dotychczas nie było. A jeśli komuś wycieknie konsola, Microsoft prosi o kontakt.

Zastanawiam się, czy rzekomy problem naprawdę istnieje. Może ktoś pokusił się o antyreklamę nowego Xbox’a One? Co o tym sądzicie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 (KOMENTARZ) w “Tajemniczy płyn wycieka z Xbox One?

  • 4 stycznia 2014 at 02:05
    Permalink

    XBOX ONE się podniecił XD

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

4 Shares
Share4
+1
Tweet