Star Wars Battlefront i kolejna opcja, której zabraknie

Lubicie grać ze znajomymi w prywatnym gronie i na własnych zasadach? 

Studio DICE odpowiada na coraz więcej pytań fanów odnośnie szczegółów Star Wars Battlefront. Nic dziwnego, w końcu premiera tytułu nadchodzi wielkimi krokami – gra pojawi się w Polsce 19 listopada na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Z ujawnionych niedawno informacji nie wszystkie były optymistyczne, zwłaszcza dla posiadaczy pecetów, którzy nie otrzymają np. wbudowanego w grę czatu głosowego. O ile taki problem to w sumie nie problem, ponieważ mamy komunikatory typu Skype, gorzej będzie w przypadku kolejnej opcji, której nie zobaczymy w Star Wars Battlefront i to nie tylko na PC, lecz również na konsolach.

Chodzi o to, że tytuł nie będzie wspierał na starcie prywatnych meczów, zatem jeśli zechcemy pograć w gronie przyjaciół, sprawa zostanie dosyć utrudniona. No, może że spotkamy kogoś podczas publicznych rozgrywek.

Będziemy mogli co prawda stworzyć drużynę składającą się z 8 osób, lecz nie zagramy wówczas we wszystkich trybach (w niektórych udział bierze aż 40 graczy).

Nadzieja w tym, że według DICE prywatne rozgrywki będą niedostępne na starcie, co sugeruje, że w późniejszym okresie mogą zostać dodane w jednej z aktualizacji Star Wars Battlefront.

Star Wars Battlefront
Star Wars Battlefront

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

9 Shares
Share9
+1
Tweet