Sony wrzuca nowy tytuł do promocji 12 Deals of Christmas

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Tym razem coś dla osób, które jarają się magią oraz walką na miecze.

Kolejny tytuł, który możemy kupić w ramach oferty 12 Deals of Christmas, jest skierowany do fanów sieciowych produkcji RPG. Skusicie się na The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited? Przez kolejne dwa dni, do 17 grudnia, tytuł można kupić w PS Store za 99 zł.

Nagradzana seria RPG fantasy – The Elder Scrolls – przechodzi do sieci bez konieczności opłacania subskrypcji. Poznaj to sieciowe RPG podróżując samotnie lub ze znajomymi, towarzyszami z gildii i tysiącami członków sojuszu. Zbadaj niebezpieczne pieczary i lochy Skyrimu albo wytwarzaj cenne przedmioty i sprzedawaj je w mieście Daggerfall. Wyrusz na pełne przygód wyprawy w Tamriel i weź udział w potężnych bitwach ‚gracz kontra gracz’. Możesz też spędzać całe dnie łowiąc ryby albo czytając liczne księgi. W ciągłym świecie The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited wybór należy do ciebie – czytamy opis tytułu w PS Store.

Pamiętajcie, że choć The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited nie wymaga opłacania abonamentu, to w grze istnieją mikropłatności, choć sprowadzają się do tego, że możemy bez poświęcania czasu kupić jakiś przedmiot czy strój.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

9 Shares
Share9
+1
Tweet