Sony przypomniało sobie o The Last Guardian

Lecz ile musimy jeszcze czekać?

Amerykański oddział Sony ponownie zarejestrował prawa do znaku towarowego The Last Guardian. Jak pamiętacie, miesiąc temu wygasły one po raz drugi i Sony nie złożyło wówczas wniosku o przedłużenie licencji. Firma miała jednak 30 dni na reakcję i skorzystała ze swojego prawa w ostatniej chwili.

Oznacza to, że The Last Guardian nie zostało zapomniane i ma jeszcze przed sobą przyszłość. Zapewniał o tym zresztą w zeszłym miesiącu francuski oddział Sony twierdząc, że gra ma się dobrze. Pytanie tylko – kiedy w końcu ją zobaczymy?

Przypominamy, że tytuł został zapowiedziany na PlayStation 3 około 7 lat temu. Obiecano nam wówczas przygodówkę o chłopcu, któremu towarzyszy ogromna istota przypominająca gryfa. Pierwsze screeny wgniatały w fotel jak na tamte czasy.

Miejmy nadzieję, że o The Last Guardian usłyszymy na tegorocznych targach E3. Według pojawiających się w sieci plotek tytuł zmienił platformę docelową i jest obecnie przygotowywany na PlayStation 4. Czy tak jest w rzeczywistości? Oficjalnie nic o tym nie wiadomo.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

5 Shares
Share5
+1
Tweet