Season Pass dla For Honor z nowymi wojownikami

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Zobaczcie klimatyczny zwiastun.

Ubisoft przedstawiło, trochę wcześniej niż to miało mieć miejsce oficjalnie, szczegóły dotyczące Przepustki Sezonowej dla For Honor. Najważniejszą nowością będzie aż sześciu nowych wojoników, dodatkowe skrzynie z wyposażeniem oraz ogólny wcześniejszy dostęp do nowych zawartości.

Oprócz tych elementów w Przepustce Sezonowej znajdą się: ekskluzywna emotka Sunbeam dla wszystkich 12 wojowników, ekskluzywny emblemat oraz 30-dniowy status Czempiona. Przygotowywane są także dodatki dla osób zamawiających wersję Deluxe: unikatowe hełmy i specjalne wykończenia.

Przy okazji prezentujemy nowy zwiastun produkcji.

Zamknięte beta testy For Honor pod koniec stycznia

Czekacie na For Honor? Jeśli tak, to z pewnością nie możecie przegapić okazji, aby wziąć udział w zamkniętych beta testach. Te będą zorganizowane od 26 do 29 stycznia, a żeby wypróbować grę wystarczy odwiedzić oficjalną stronę produkcji i tam się zarejestrować. Twórcy natomiast zastrzegają sobie prawo do wybrania graczy z listy. Nie każdy więc otrzyma dostęp.

Ciekawostką jest to, że w trakcie beta testów za dobre osiągnięcia będzie można dostać specjalne bonusy do wykorzystania w pełnej wersji gry. Ta pojawi się już 14 lutego tego roku na PC, PS4 oraz XOne.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

8 Shares
Share8
+1
Tweet