Screeny z Wake Up Call nie oszałamiają

Studio Dark Motif udostępniło obrazki swojego najnowszego tytułu.

Gra jest oparta na silniku Unreal Engine 4, a materiały sugerują inspirację Mirror’ Edge. Oprawa wizualna jest dość oszczędna, chociaż futurystyczna stylistyka może wielu osobom przypaść do gustu. Produkcja należy do gatunku skradanek, nie zabraknie w niej również bardziej spektakularnych scen akcji.

Tytuł będzie ukazywać akcję z perspektywy pierwszej osoby. Producenci zapewniają, że w grze przyjdzie nam się unikać nie tylko zagrożeń płynących ze strony ludzi, lecz również potworów, co powinno przypaść do gustu fanom horrorów. Nasze poczynania mają z kolei wpłynąć na rozwój historii, w zależności od preferowanego stylu gry.

Fabuła będzie rozgrywać się w postapokaliptycznym świecie, gdzie o dominację walczą ze sobą dwie frakcje: Kalders oraz Rebelianci. Dokładna data premiery nie została ustalona a tytuł powstaje póki co z myślą o PC.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet