Rozpoczęły się otwarte testy gry Magicka: Wizard Wars

Produkcję można pobrać ze Steam bez żadnych opłat.

W sytuacji gdybyśmy chcieli zyskać na starcie potężne przedmioty oraz wirtualną gotówkę, możemy zdecydować się na zakup konkretnego pakietu. Ich koszty uzależnione są od zawartości wchodzącej w zakres płatnych zestawów, ceny oscylują między kwotą 60 zł do 190 zł

Tytuł studia Paradox Interactive przynależy do gatunku MOBA i jest przeznaczony do potyczek wieloosobowych. O zwycięstwo walczyć będą ze sobą dwie drużyny, o czteroosobowym składzie. Głównym celem jest przejęcie 3 określonych punktów na mapie, rzecz jasna nasi oponenci zrobią wszystko by nas w tym ubiec.

Rdzeniem walk jest umiejętne korzystanie z mocy 8 żywiołów i łączenia ich w taki sposób by nasze kombinacje okazały się być dla wrogów śmiercionośne. Należy jednak uważać by by w trakcie batalii nie zranić sojuszników, gdyż gry uwzględnia możliwość zabicia członków naszego zespołu. Pełna wersja ukazać ma się w sierpniu bieżącego roku, wyłącznie na komputery klasy PC.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet