Resident Evil 2 Remake staje się powoli rzeczywistością!

W zeszłym tygodniu Capcom pytał fanów serii, czy chcą zobaczyć odświeżoną dwójkę Resident Evil. Wygląda na to, że kotlet wkrótce wyląduje na patelni.

Jesteście fanami Resident Evil oraz odgrzewanych kotlecików? Mamy zatem dla Was świetną wiadomość. Ostatnio Capcom prosił wszystkich o opinie, czy warto odświeżyć drugą część słynnej serii i okazało się, że zdecydowana większość z chęcią łyknie taki produkt. Kto by w sumie nie chciał przeżyć horroru na posterunku w Raccoon City jeszcze raz, tyle że z oprawą godną współczesnych konsol?

Teraz producent Yoshiaki Hirabayashi daje nam do zrozumienia, że Resident Evil 2 Remake jest już coraz bliżej! Twórcy poszli do wydawcy, czyli Capcom, by zaprezentować swoje pomysły na kotlecika.

Zaraz po ukończeniu prac nad Resident Evil HD Remaster, zacząłem zbierać pomysły na „RE2 Project”. Teraz zebrałem wszystkie razem i poszedłem zobaczyć się z moim szefem, żeby mu wszystko zaprezentować – pisze Yoshiaki Hirabayashi na Facebooku (PrtSc poniżej).

Oczywiście nie wiemy, jaki był wynik tego spotkania, lecz biorąc pod uwagę wcześniejsze rozpytywanie Capcom o kotleta i przychylne głosy fanów, chyba nie mamy wątpliwości, że oficjalna zapowiedź Resident Evil 2 Remake jest jedynie kwestią czasu.

Resident Evil 2 Remaster
Resident Evil 2 Remaster
Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

9 Shares
Share9
+1
Tweet