Redakcja

robertRobert Ocetkiewicz – Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8. Prowadzi także serwis MotoDay.pl.

E-mail: robert.ocetkiewicz@planetagracza.pl
Tel.: 504-870-154

 


dariusz

Dariusz Madejski – Gra od kiedy pamięta. Zaczęło się od przygody z Commodore 64, później była Amiga, następnie złota era konsol. Najbardziej ceni szybką rozgrywkę na handheldach, uderza w slashery, platformówki oraz wyścigi. Czym więcej arcade, tym lepiej. Nie oznacza to jednak, że nie znosi RPG. Spędził dziesiątki godzin przy kolekcjonowaniu mieczy i zbroi w Morrowindzie, pochłonęło go do reszty Bravely Default na 3DS-ie. Doświadczenie dziennikarskie zdobył podczas kilku lat pracy w grupie Money.pl. Był głównym redaktorem serwisu e-prawnik.pl, następnie zajmował się działem motoryzacji w Money.pl, a jeszcze później przyszedł czas na duże publikacje w mediach lifestylowych tej grupy, czyli MenStream.pl, Platine.pl oraz iWoman.pl.

E-mail: darek.madejski@planetagracza.pl


bartek

Bartłomiej Balcerzak – Już od szóstego roku życia przycinał na Amidze w takie tytuły jak Super Frog, Golden Axe czy Street Fighter. Sporo czasu spędził również przy krajowej podróbce konsoli NES, a więc Pegasusie. Chwilę spędzone przy Złotej piątce czy słynnym kartridżu z 168 hitami pamięta do dziś, będąc obecnie pasjonatem oldschoolu. Nie stroni przy tym od growych nowości , chętnie sięgając po konsolowe i PCtowe hity.

E-mail: bartek.balcerzak@planetagracza.pl

 

 


Współpraca:
Kacper Okarma, Łukasz Kędzierski.

0 Shares
Share
+1
Tweet