ReCore – frakcje robotów, burze pisakowe i walka o przetrwanie. Nowe szczegóły

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Podczas targów E3 2015 zostaliśmy zaskoczeni całkowicie nowym IP, które trafi na konsolę Xbox One. Teraz wiemy o grze nieco więcej.

Świeże informacje zostały zdradzone przez twórców, którzy na nowym materiale wideo postanowili omówić pierwszy trailer produkcji.

Odpalając ReCore znajdziemy się w wyniszczonym świecie, którym rządzą dwie frakcje robotów. Ludzkość jest natomiast na wymarciu i naprawdę rzadko możemy spotkać przedstawiciela naszej rasy. Pierwsza grupa maszyn dąży do unicestwienia resztek homo-sapiens, druga z kolei jest nam przychylna i stara się pomóc ludzkim niedobitkom.

Gracz wciela się właśnie w jedną z ocalałych osób, którą na początku rozgrywki odnajduje pies-robot. Na szczęście należy on do tej dobrej frakcji i szybko się z nami zaprzyjaźnia.

Ciekawym elementem rozgrywki ma być to, że nawet jeśli nasz mechaniczny towarzysz zginie w walce (co widzieliśmy na zwiastunie), pozostanie po nim rdzeń (dusza), który możemy umieścić w innym robocie. Zapewne wpłynie to na sposób rozgrywki.

Ponadto w niegościnnym świecie ReCore natkniemy się na burze piaskowe, które całkowicie zmienią wygląd odwiedzanych lokacji, a podczas gry zwiedzimy nie tylko powierzchnię nieprzyjaznej planety, lecz również katakumby, gdzie czekają na nas naprawdę trudni przeciwnicy.

ReCore zostanie wydane ekskluzywnie na konsolę Xbox One. Premiera w przyszłym roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

7 Shares
Share7
+1
Tweet